Menu:Corriere Caffe Sp. z o.o.


Profesjonalne ekspresy ciśnieniowe do kawy

Aby móc często delektować się pełnią smaku produktów Attibassi warto zamów profesjonalne ekspresy ciśnieniowe do kawy!


Wszystkie sprzedawane przez nas urządzenia do zaparzania i młynki są produkowane we Włoszech na podstawie cenionych na całym świecie włoskich patentów i z uwzględnieniem rygorystycznych wymogów dotyczących jakości. Wszystkie ekspresy ciśnieniowe są objęte roczną lub dwuletnią gwarancją producenta. Naszym klientom zapewniamy bezpłatne szkolenie i ogólnopolski serwis techniczny.


Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem w Polsce włoskiego producenta maszyn do parzenia La Nuova Era. Jesteśmy też dystrybutorem urządzeń La Spaziale, Grimac, RDL, Macap, Nivona,Quick Mill, CIME, Severin oraz Saeco.


Mamy więc całkowitą pewność, że przekazywany w Państwa ręce ekspres do kawy ciśnieniowy, wyróżniający się doskonałością techniczną oraz wrażliwością na subtelność smaków, będzie idealnym uzupełnieniem zarówno hotelowej restauracji, jak i kawiarnianego zaplecza. Będzie również narzędziem pomagającym w odkrywaniu zupełnie nowych, kofeinowych połączeń. Pozwoli na wydobycie z każdego ziarna głębi oraz intensywności, która w nim drzemie.

 

Ekspresy La Nuova Era

La Nuova Era to prężnie się rozwijająca fabryka spod Wenecji. Ekspresy z emblematem tej marki odznaczają się oryginalnym kształtem obudowy, łatwą obsługą i tradycyjną technologią wymiany ciepła bazującą na słynnej faemowskiej grupie E61.

Arpa
Automatyczny ekspres o oryginalnej obudowie inspirowanej kształtem harfy. Programowalna ilość zaparzanej kawy. Dwie grupy parzące kawę, dwie dysze spieniające mleko, dysza gorącej wody, regulowane nóżki, wskaźnik poziomu wody, blokada przeciw powrotnemu zasysaniu wody do bojlera. 3 kolory.
Dostępny także w wersji jednogrupowej.
Moc 2800 W, Pojemność 10 L, Sz. 720 x Wys. 500 x Gł. 580 mm.

altea compact

Altea Compact
Wydajny choć niewielki kompaktowy ekspres o nowoczesnej formie, stworzony w tradycyjnej technologii wymiany ciepła opatentowanej przez Faemę. Automatyczna, programowalna ilość zaparzanej kawy. Dwie grupy parzące kawę, dwie dysze spieniające mleko i/lub dysza gorącej wody, regulowane nóżki, trwały miedziany bojler, 4 kolory. Dostępny także w wersji jednogrupowej oraz w dwugrupowejwersji Retrò.

Moc 2700 W, Pojemność 8 L, Sz. 580 x Wys. 500 x Gł. 520 mm.

cuadra

Cuadra
Jednogrupowy autonomiczny ekspres Cuadra o interesującej włoskiej stylistyce, to alternatywne rozwiązanie przeznaczone do miejsc gdzie nie ma stałego połączenia do sieci wodnej. Mimo, że zasilany wodą z wewnętrznego zbiornika, ekspres ten posiada profesjonalny bojler i wymiennik ciepła wraz z grupą. Jedna grupa parząca kawę, dysza spieniająca mleko, dysza gorącej wody, bojler z miedzi. Pompa wibracyjna. W opcji dźwignie zamiast pokręteł. Dwie wersje obudowy - w całości z nierdzewnego metalu lub z nierdzewnego metalu i z tworzywa ABS w 4 wersjach kolorystycznych.

Moc 1200 W, Pojemność bojlera 1,8 L, Pojemność zbiornika na wodę 3 L, Sz. 360 x Wys. 370 x Gł. 390 mm.

Ekspresy Cime

CIME, z fabryką w Mediolanie, jest producentem nowoczesnych ekspresów ciśnieniowych opartych o tradycyjną włoską technologię.

cime

"10 Colori"
Modnie wyglądające nowoczesne i bardzo wydajne ekspresy oparte o tradycyjną włoską technologię. 10 różnych kolorów do wyboru. Czerń ośmiornicy, biały marmurowy, asfaltowy szary, ostra czerwień, słoneczny zółty, zieleń paproci, słodki róż, chabrowy niebieski, limonkowy, morski. Tylni panel ozdobiony światłem LED. Nowoczesna stylistyka, wydajny bojler.

Moc 4000 W, Pojemność 12 L, Szer. 740 x Wys. 500 x Gł. 540 mm.

Ekspresy Grimac

Grimac to firma z Bolonii, od niedawna połączona z florencką fabryką Fiorenzato, tworzy potężną i świetnie zorganizowaną grupę produkującą ekspresy do kawy.

grimac g11

G11
Ekonomiczny ekspres Grimac G11 o prostej funkcjonalnej formie. Jego zaletą jest duży bojler i wysoka wydajność. Automatyczna, programowalna ilość zaparzanej kawy. Dwie grupy parzące kawę, dwie dysze spieniające mleko, dysza gorącej wody, regulowane nóżki, miedziany bojler. Dostępny w kolorze białym.

Moc 3500 W, Pojemność 10,4 L, Sz. 710 x Wys. 510 x Gł. 520 mm.

Ekspresy La Spaziale

La Spaziale to firma z Bolonii o przeszło 40 letniej tradycji. Firma La Spaziale opatentowała nowoczesny wymiennik ciepła, który chroni maszyny przed osadzaniem się kamienia.

s40

S40
Najdroższy i najnowocześniejszy ekspres w naszej ofercie - model S40, który śmiało można porównać do Ferrari w dziedzinie ekspresów. Skonstruowany dla najbardziej wymających klientów, naszpikowany elektroniką kontrolującą i regulującą każdy minimalny detal w procesie zaparzania kawy. Ekspres samoczynnie dostosowuje temperaturę parzenia do temperatury otoczenia, posiada też m.in. licznik sprzedanych kaw, boost i system kontroli za pośrednictwem elektronicznego wyświetlacza. 5 dostępnych kolorów.

Moc 3200 W (4600 z boost), Poj. bojlera 10 L, Sz. 845 x Wys. 600 x Gł. 560 mm.

la spaizale s5

S5 i S5 Compact
Ekonomiczna wersja modelu S40, w której zrezygnowano z wielu sensorów i z elektronicznego wyświetlacza, zachowano jednak możliwośc manualnej regulacji temperatury i szybkie podgrzewanie (boost). Atomatyczne zaparzanie i programowalna ilośc zaparzanej kawy. W opcji automatyczny spieniacz mleka. W modelu Compact, znaczne ograniczenie rozmiarów odbyło się kosztem braku manualnej regulacji temperatury. W obu wersjach opcjonalnie możliwość zasilania gazem!

S5: Moc 3500 W, Poj. bojlera 10 L, Sz. 770 x Wys. 520 x Gł. 530 mm.
S5 Compact: Moc 3000 W, Poj. bojlera 5 L, Sz. 580 x Wys. 520 x Gł. 530 mm.

s2

S2 Spazio
Prosty w obsłudze, niewielki kompaktowy automatyczny ekspres dwugrupowy. Dwie dysze spieniające mleko, dysza gorącej wody. Dwa wskaźniki ciśnienia wody w bojlerze i w grupie. W opcji panele oświetlone lampkami LED. Możliwość zastosowania zasilania gazem!

Moc 3000 W, Pojemność 5 L, Sz. 540 x Wys. 520 x Gł. 530 mm.

s1s

S1
Model S1 to nowoczesny profesjonalny ekspres w wersji jednogrupowej. Jedna grupa parząca kawę, dysza spieniająca mleko, dysza gorącej wody. Regulowana temperatura wody w bojlerze!
Produkowany w wersji automatycznej z programowalną ilością zaparzanej kawy. Model S1 jest dostępny w wersjach ROSSINI DOSATA i MINIVIVALDI - oba wyposażone we własny zbiornik na wodę (niezależny od sieci wodnej) oraz w wersji podłączonej do sieci wodnej VIVALDI.
MModele VIVALDI i MINIVIVALDI posiadają dodatkowy 2,5 litrowy bojler do produkcji pary wodnej i gorącej wody.

Moc 1250 W, Pojemność 0,45 L, Sz. 415 x Wys. 385 x Gł. 415 mm.

 

 

 

 

 

 

 

Kawa - Styl i tradycja
Attibassi to prawie stuletnia marka z Bolonii, zdobywająca uznanie dzięki oryginalnej jakości swoich wyrobów. Jej założycielami są Agostino Atti i Marco Bassi. Bolonia jest miastem znanym na całym świecie ze swojej kuchni. To właśnie tutaj powstają wyjątkowe mieszanki kawy Attibassi, które są w stanie zadowolić nawet najbardziej wysublimowane gusta. Dziś Attibassi to potężny i nowoczesny zakład, który jednak wciąż dzieli się swoją pasją tworzenia znakomitych, tradycyjnych włoskich wyrobów.

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2017 - Corriere Caffe Sp. z o.o | Korzystając z naszej witryny zgadzasz się na politykę cookies

Wykonanie: PixelCaffe

FacebookYouTube