Menu:Corriere Caffe Sp. z o.o.


Czekolady Attibassi

Jako pasjonaci i smakosze zarazem możemy zapewnić, że czekolada do picia na gorąco to doskonały sposób na ogrzanie się i odstresowanie w chłodne jesienno-zimowe wieczory, a także dobry pomysł na miłe spędzenie wolnego czasu wspólnie z przyjaciółmi czy rodziną w kawiarni.

 

Dostępne w ofercie czekolady do picia na gorąco zachwycają nie tylko szlachetnością smaków, które oferują, ale również swoją finezyjnością. Igrają one z ciekawymi nutami aromatycznymi, pozwalając im wkraść się odrobinę do swojego smaku. Dlatego też nasi Klienci mogą uraczyć swoje podniebienia zarówno napojami o migdałowym zabarwieniu, malinowych subtelnościach, bananowej słodkości czy też miętowej innowacyjności.

 

czekolady do picia

Czekolada do picia na gorąco

Ciokotime to niezwykłe wyroby produkowane przez firmę SIREA, należącą do właściciela marki Attibassi. Pakowane w torebkach i zamknięte w praktycznych pudełkach są bardzo proste w przygotowaniu. Te niezwykłe czekolady do picia na gorąco są gęste i aromatyczne, a duży wybór smaków sprawia, że klienci chętnie wrócą na kolejną ich filiżankę wraz z rodziną, narzeczonymi czy przyjaciółmi.

Dodatkową pomocą dla właścicieli lokali jest przygotowane przez nas Menu.
Pudełka zawierające 20 torebek po 30 g lub słoik 1 kg (tylko w wersji klasycznej)

 

Czekolady do picia >>

 

 

 

 

 

 

Kawa - Styl i tradycja
Attibassi to prawie stuletnia marka z Bolonii, zdobywająca uznanie dzięki oryginalnej jakości swoich wyrobów. Jej założycielami są Agostino Atti i Marco Bassi. Bolonia jest miastem znanym na całym świecie ze swojej kuchni. To właśnie tutaj powstają wyjątkowe mieszanki kawy Attibassi, które są w stanie zadowolić nawet najbardziej wysublimowane gusta. Dziś Attibassi to potężny i nowoczesny zakład, który jednak wciąż dzieli się swoją pasją tworzenia znakomitych, tradycyjnych włoskich wyrobów.

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2017 - Corriere Caffe Sp. z o.o | Korzystając z naszej witryny zgadzasz się na politykę cookies

Wykonanie: PixelCaffe

FacebookYouTube