Menu:Corriere Caffe Sp. z o.o.


Ekspresy mielące kawę

Aby wydobyć pełnię smaku kawy Attibassi w domu w miejscu pracy, w hotelu lub w małym punkcie gastronomicznym, zamów ekspres mielący kawę.

Świeżo mielona kawa, dopasowana do Twojego gustu i zaparzana jednym przyciśnięciem guzika.

 

Ekspresy QuickMill

QUICK MILL jest jednym z najstarszych włoskich producentów ekspresów do kawy, młynków oraz urządzeń AGD. Firma rozpoczęła działalność w okolicach Mediolanu w 1945 roku i jako pierwsza na świecie zaproponowała klientom mały domowy ekspres do kawy.

Quick mill

Home barista
Jednokolbowy półprofesjonalny ekspres do kawy Quick Mill z wewnętrznym wolnoobrotowym młynkiem oraz dyszą do mleka i gorącej wody.
Łączy w sobie zalety automatycznego ekspresu typu "one touch" z ekspresem manualnym. Upraszcza do minimum proces zaparzania kawy, a jednocześnie nie pozbawia użytkownika przyjemności związanej z ustawianiem grubości mielenia kawy, nabijaniem kolby czy samodzielnym ubijaniem pianki z mleka.
Kompaktowy, ekonomiczny i estetyczny ekspres idealny do domu, biura oraz
do małych punktów gastronomicznych.
Szeroki zakres regulacji młynka,
elektroniczne dozowanie kawy.
Kolor czarny-inox.
Moc 1200 W, Sz.32 x Wys 35 x Gł.27 cm.

Ekspresy SAECO

Firma SAECO z Bolonii jest prekursorem w produkcji ekspresów mielących kawę. Obecnie marka jest częścią koncernu Philipsa a jej ekspresy łączą w sobie włoską dbałość o idealnie zaparzone espresso i najnowocześniejsze światowe technologie w dziedzinie ekspresów automatycznych.

Aulika

Aulika Ekspres Aulika to jeden z najnowocześniejszych ekspresów automatycznych na rynku. Wyposażony w 8 intuicyjnych przycisków, wyświetlacz i młynek z trwałymi żarnami stożkowymi umożliwia szybkie zaprogramowanie i zaparzenie dowolnego napoju na bazie kawy i mleka. Występuje w 3 wersjach: podstawowej Focus, Mid i Top. Wersje Mid i Top posiadają powiększone pojemniki na kawę, a wersja Top możliwość przyłączenia do sieci wodnej. Ta opcja czyni z niej prawdziwą maszynę vendingową o dużej wydajność serwowanych dziennie kaw.

Dane techniczne dla wersji Focus:
- pojemność pojemnika na kawę w ziarnach: 350 g
- zbiornik wody: 2,2 L
- pojemnik na fusy: 18 kaw
- okapnik: 1 L
- automatyczny spieniacz mleka
- możliwość parzenia dwóch kaw na raz
- podwójny bojler
- dysza gorącej wody/pary
- kolor srebrny
- w opcji pojemnik-chłodziarka do mleka
Moc 1400 W, Szer. 33,4 cm, Gł. 45,2 cm, Wys. 38,0 cm

Lirika

Lirika Plus
Ekspres automatyczny Lirika Plus cechuje się wysoką wydajnościa zaparzanych kaw i niewielkimi rozmiarami oraz przyjaznym intuicujnym wyświetlaczem z grafiką opartą na kolorystyce świateł ulicznych: czerwonym, żółtym i zielonym. Trwałe ostrza ceramiczne. Idealne urządzenie do biura lub niewielkiego punktu gastronomicznego. Spieniacz mleka zamontowany na dyszy pary.
- Pojemność pojemnika na kawę w ziarnach: 500 g
- Zbiornik wody: 2,5 L
- Pojemnik na fusy: 15 kaw
- Okapnik: 0,5 L
- Możliwość parzenia dwóch kaw na raz
- Pojedyńczy bojler
- Dysza gorącej wody/pary
- Spieniacz mleka na dyszy pary
- Kolor czarny lub srebrny
- Automatyczny spieniacz mleka w opcji

Moc 1850 W, Szer. 21,5 cm, Gł. 43 cm, Wys. 38,1 cm

Phedra

Phedra Cappuccino
Przedstawiamy jeden z najbardziej wydajnych i ekskluzywnych ekspresów vendingowych marki Saeco. Jego wytrzymała, zamykana kluczem obudowa oraz intuicyjne menu i całkowicie automatyczny proces przygotowywania kaw (świezo mielonych i instant), herbaty lub innych gorących napojów na bazie świeżego mleka sprawiają, że ekspres ten idealnie nadaje się do biur, hotelowych restauracji, stacji benzynowuch i małych punktów gastronomicznych.
- 8 wyborów różnych napojów
- Napoje ze świeżego mleka
- Regulacja ilości kawy zużywanej na 1 cykl 7-9 g
- Boiler mosiężny (0,3 l)
- Podłączenie do bieżącej wody
- Ilość pojemników na kawę ziarnistą 1
- Ilość mikserów 2
- Ilość pojemników na produkty instant 3
- Pojemność pojemnika na kawę w ziarnach: 1 kg
- Pojemność zbiornika na czekoladę 1,75 kg
- Pojemność zbiornika na kawe instant 0,33 kg
- Pojemność zbiornika na herbatę 1,5 kg
- Szafka / lodówka na mleko w dodatkowej opcji

Moc 1350 W, Szer. 39,5 cm, Gł. 43 cm, Wys. 71,4 cm

 

 

 

 

 

 

 

Kawa - Styl i tradycja
Attibassi to prawie stuletnia marka z Bolonii, zdobywająca uznanie dzięki oryginalnej jakości swoich wyrobów. Jej założycielami są Agostino Atti i Marco Bassi. Bolonia jest miastem znanym na całym świecie ze swojej kuchni. To właśnie tutaj powstają wyjątkowe mieszanki kawy Attibassi, które są w stanie zadowolić nawet najbardziej wysublimowane gusta. Dziś Attibassi to potężny i nowoczesny zakład, który jednak wciąż dzieli się swoją pasją tworzenia znakomitych, tradycyjnych włoskich wyrobów.

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2017 - Corriere Caffe Sp. z o.o | Korzystając z naszej witryny zgadzasz się na politykę cookies

Wykonanie: PixelCaffe

FacebookYouTube