Menu:Attibassi Polska

Grupa Co.ind

Attibassi jest jedną z marek Grupy Co.ind. Założona w 1961 roku Grupa Co.ind jest dziś jedną z największych palarni kawy we Włoszech (ponad 6.000 ton kawy rocznie, co stawia ją na szóstym miejscu w tym kraju).


Co.ind posiada 5 zakładów we Włoszech, z obro-tem ponad 150 milionów euro. Zatrudnia ponad 600 pracowników. Jest liderem sektora kawy dla hipermarketów. Jednym z wyborów strategicznych firmy jest zróżnicowanie oferty komercyjnej poprzez produkcję kawy markowej, takiej jak Attibassi oraz produkcję innych produktów zarówno spożywczych jak i chemicznych.


Co.ind jest grupą ambitną i nastawioną na rozwój, zdolną do całkowitego zaspokojenia potrzeb współczesnej dystrybucji i gotową spełnić wszystkie wymogi klienta poprzez oddziały (ramiona spółki) wchodzące w jej skład.


Co.ind s.c. - oddział Grupy produkujący kawę w ziarnach, mieloną oraz w saszetkach jedno-razowych, operujacy w każdej grupie klientów kawy palonej: klient indywidualny, Ho.Re.Ca. oraz dystrybucja automatyczna (automaty z kawą). W ostatnich latach, aby zaspokoić nowe potrzeby konsumatorów, gama produktów Co.ind s.c. rozszerzyła się o inne produkty. Co.ind s.c. produkuje również różne typy herbaty, kakao w proszku, oraz kosmetyki liniowe dla hipermarketów.


Co.ind Trading s.r.l. - specjalizuje się w rozprowadzeniu kawy w sektorze food service.


Sirea - jest liderem w produkcji i sprzedaży produktów na bazie kawy zbożowej oraz innych produktów w sektorze food service.


Fruttagel s.c.p.a. - jest specjalistą w produkcji soków i nektarów owocowych, mrożonek warzywnych i przecierów pomidorowychi (Co.ind ma udziały w grupie kontrolującej Fruttagel).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kawa - Styl i tradycja
Attibassi to prawie stuletnia marka z Bolonii, zdobywająca uznanie dzięki oryginalnej jakości swoich wyrobów. Jej założycielami są Agostino Atti i Marco Bassi. Bolonia jest miastem znanym na całym świecie ze swojej kuchni. To właśnie tutaj powstają wyjątkowe mieszanki kawy Attibassi, które są w stanie zadowolić nawet najbardziej wysublimowane gusta. Dziś Attibassi to potężny i nowoczesny zakład, który jednak wciąż dzieli się swoją pasją tworzenia znakomitych, tradycyjnych włoskich wyrobów.

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2017 - Corriere Caffe Sp. z o.o | Korzystając z naszej witryny zgadzasz się na politykę cookies

Wykonanie: PixelCaffe

FacebookYouTube