Menu:Corriere Caffe Sp. z o.o.


Kawa mielona

Niezapomnianym aromatem Attibassi Espresso Italiano można się delektować również w domu, ponieważ kawa mielona jest dostępna w opakowaniach po 250 g. Idealna do zaparzania w kafetierce typu moka oraz w domowych ekspresach do kawy.

attibassi kawa mielona

Espresso Italiano

Kawa mielona Espresso Italiano Attibassi to mieszanka idealna na każdą porę dnia. Składa się z dobranych w zrównoważonych proporcjach kaw Robusty z Indii, Afryki i Dalekiego Wschodu oraz Arabiki pochodzącej z Brazylii. Mieszanka kawy mielonej Attibassi Espresso Italiano posiada intensywny smak i bogaty aromat.
Opakowanie 250 g

attibassi kawa do ekspresów przelewowych

Espresso Italiano Filter Coffee

Attibassi Espresso Italiano Filter Coffee pozwala na stworzenie napoju, który zaspokoi gusty osób przyzwyczajonych do tego rodzaju kawy. Charakteryzuje się intensywnym aromatem i lekko kwaskowatym smakiem. Odpowiednie mielenie gwarantuje wydobycie maksimum smaku użytkownikom ekspresów przepływowych.
Opakowanie 250 g

attibassi kawa bezkofeinowa

Espresso Italiano Decaffeinato

Espresso Italiano Decaffeinato to wyśmienita kawa bezkofeinowa, która dzięki uważnej selekcji kaw wchodzących w skład mieszanki i procesu palenia zachowuje smak i aromat kawy klasycznej. Zgodnie z wymogami włoskich norm, kawa ta nie może zawierać więcej niż 0,1% kofeiny w filiżance.
Opakowanie 250 g

attibassi kawa mielona w puszce

Espresso Italiano w puszce

Kawa mielona Espresso Italiano Attibassi w puszce to mieszanka identyczna z Espresso Italiano, w nowym, eleganckim, wyróżniającym się opakowaniu. Doskonały pomysł na prezent dla bliskiej osoby i świetna propozycja dla firm szukających oryginalnych produktów na upominki dla swoich klientów bądź pracowników.
Opakowanie 250 g

attibassi kawa mielona + mokka

Attibassi zestaw kawa mielona + moka

Attibassi stworzył sympatyczny zestaw upominkowy. Komplet zawiera paczkę kawy 250 gram Espresso Italiano i zaparzacz aluminiowy typu moka o pojemności 3 filiżanek. Moka i Espresso Italiano to perfekcyjny zestaw na każdą porę dnia, aby otrzymać intensywną i aromatyczną kawę.

attibassi kawa mielona w puszce i kubek

Attibassi zestaw kawa mielona w puszce i kubek

Kolejny zestaw upominkowy od Attibassi. Komplet zawiera puszkę kawy 250 gram Espresso Italiano Miscela 1918 i kubek.

 

 

 

 

 

 

 

Kawa - Styl i tradycja
Attibassi to prawie stuletnia marka z Bolonii, zdobywająca uznanie dzięki oryginalnej jakości swoich wyrobów. Jej założycielami są Agostino Atti i Marco Bassi. Bolonia jest miastem znanym na całym świecie ze swojej kuchni. To właśnie tutaj powstają wyjątkowe mieszanki kawy Attibassi, które są w stanie zadowolić nawet najbardziej wysublimowane gusta. Dziś Attibassi to potężny i nowoczesny zakład, który jednak wciąż dzieli się swoją pasją tworzenia znakomitych, tradycyjnych włoskich wyrobów.

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2017 - Corriere Caffe Sp. z o.o | Korzystając z naszej witryny zgadzasz się na politykę cookies

Wykonanie: PixelCaffe

FacebookYouTube