Menu:Corriere Caffe Sp. z o.o.


Kawa w kapsułkach

Attibassi opracowało własną wersję kapsułek do kawy kompatybilnych z ekspresami na kapsułki typu Nespresso®* takimi jak m.in.: Citiz, Pixie, Essenza, Lattissima, U, Maestria, Inissia; Meseta® (N10); Capitani® (Espresso).

Każda kapsułka zawiera ok. 5g mielonej kawy Attibassi z jednej z trzech mieszanek.
Kapsułki wykonane są z tworzywa sztucznego.

Aby móc korzystać z naszego produktu należy zaopatrzyć się w odpowiedni ekspres.

 

*Nespresso® jest znakiem zastrzeżonym przez firmę nie mającą niczego wspólnego z Attibassi, a nazwa ta jest przywołana wyłacznie w celu opisania standardu i rozmiaru kapsułek.

attibassi kawa arabika kapsułki

Arabica

Kapsułki Delicato zawierają 100% arabikę o niepowtarzalnym aksamitnym aromacie. Mieszanka ta swój owocowo-kwiatowy aromat zawdzięcza najwyższej jakości ziarnom, a specjalny sposób ich palenia sprawił, że charakteryzuje się delikatnym smakiem i subtelnym aromatem.
Pudełko zawiera 10 kapsułek luzem.

attibassi kawa w kapsułkach

Classico

Mieszanka dla osób przyzwyczajonych do smaku klasycznego włoskiego espresso. Otrzymana dzięki zmyślnej kombinacji arabiki z wyżyn Brazylii i wysokiej jakościowo robusty pochodzącej z Indii, Afryki i Dalekiego Wschodu.
Pudełko zawiera 10 kapsułek luzem.

attibassi nespresso

Intenso

Mieszanka zadedykowana amatorom kremowej kawy o zdecydowanym smaku. Skomponowana według tradycyjnej włoskiej receptury, wyróżnia się pełnym smakiem i głębokim aromatem, który zawdzięcza zawartości mocno palonej azjatyckiej i afrykańskiej robusty.
Pudełko zawiera 10 kapsułek luzem.

attibassi kawa arabika kapsułki

Decaffeinato

Mieszanka bez zawartości kofeiny dla osób chcących się cieszyć smakiem klasycznego włoskiego espresso. Otrzymana dzięki kombinacji arabiki z wyżyn Brazylii i wysokiej jakościowo robusty pochodzącej z Indii, Afryki i Dalekiego Wschodu.
Pudełko zawiera 10 kapsułek luzem.

 

 

 

 

 

 

 

Kawa - Styl i tradycja
Attibassi to prawie stuletnia marka z Bolonii, zdobywająca uznanie dzięki oryginalnej jakości swoich wyrobów. Jej założycielami są Agostino Atti i Marco Bassi. Bolonia jest miastem znanym na całym świecie ze swojej kuchni. To właśnie tutaj powstają wyjątkowe mieszanki kawy Attibassi, które są w stanie zadowolić nawet najbardziej wysublimowane gusta. Dziś Attibassi to potężny i nowoczesny zakład, który jednak wciąż dzieli się swoją pasją tworzenia znakomitych, tradycyjnych włoskich wyrobów.

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2017 - Corriere Caffe Sp. z o.o | Korzystając z naszej witryny zgadzasz się na politykę cookies

Wykonanie: PixelCaffe

FacebookYouTube