Menu:Corriere Caffe Sp. z o.o.


Kawa ziarnista

Wyjątkowe mieszanki kawy ziarnistej Attibassi Espresso Italiano są wynikiem selekcji najlepszych jakościowo gatunków ziaren pochodzących z różnych krajów. Możemy zagwarantować, że każda oferowana mieszanka jest efektem unikalnej receptury, która powstała w ciągu wielu lat doświadczeń przeprowadzanych w celu uzyskania znakomitego produktu. Codzienny i restrykcyjny proces kontroli jakości obowiązujący w palarni daje pewność, że smak produkowanych mieszanek jest niezmienny, co przyczynia się do wysokiego poziomu zaufania i wierności wśród konsumentów.

 

Wśród prezentowanych kaw ziarnistych znajduje się m.in. 100% kawa Arabica, pozwalająca swoim odbiorcom poznać siłę południowoamerykańskich regionów. Każde ziarno tej mieszanki zachwyca swoją intensywnością oraz aromatem, który zdaje się rozbudzać każdą komórkę naszego ciała. Jednak nie tylko klasyczna kawa Arabica dostępna jest wśród skarbów naszej oferty. Również jej kompozycje przełamane afrykańskimi i azjatyckimi inspiracjami stają się wyrazistym zaproszeniem do uczestniczenia w tym niezwykłym spektaklu smaków.

attibassi kawa ziarnista

Espresso Italiano 1918

Kawa ta została stworzona specjalnie z myślą o konsumentach z północnej części Włoch i Europy. Jest otrzymywana dzięki odpowiednie kombinacji wyjątkowych smaków indyjskiej, afrykańskiej i dalekowschodniej Robusty oraz brazylijskiej Arabiki. Efektem jest harmonijna mieszanka z wyjątkowym charakterem, który łączy w doskonały sposób intensywność oraz aromat.
Opakowanie 1 Kg

attibassi crema d'oro

Crema d'oro

Delikatna kawa powstała na bazie unikalnych składników. To brazylijska Arabika o słodkim i delikatnym smaku połączona z ziarnami odmian pochodzących z Etiopii i Ameryki Środkowej, dodatkowo wzbogacającymi mieszankę o owocowo-kwiatowy aromat. Dzięki szczypcie Robusty możliwe jest uzyskanie wspaniałej intensywności i wysokiej pianki.
Opakowania 1 Kg lub 500 g

kawa ziarnista arabika

Sublime

100% Arabika prosto z Brazylii. Staranna selekcja najlepszych ziaren pozwala na osiągnięcie silnego i głębokiego aromatu kwiatowo-owocowego. Właściwie przeprowadzony proces palenia ziaren gwarantuje kawie delikatny smak oraz dodaje jej nieco słodkiej nuty.
Opakowanie 1 Kg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kawa - Styl i tradycja
Attibassi to prawie stuletnia marka z Bolonii, zdobywająca uznanie dzięki oryginalnej jakości swoich wyrobów. Jej założycielami są Agostino Atti i Marco Bassi. Bolonia jest miastem znanym na całym świecie ze swojej kuchni. To właśnie tutaj powstają wyjątkowe mieszanki kawy Attibassi, które są w stanie zadowolić nawet najbardziej wysublimowane gusta. Dziś Attibassi to potężny i nowoczesny zakład, który jednak wciąż dzieli się swoją pasją tworzenia znakomitych, tradycyjnych włoskich wyrobów.

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2017 - Corriere Caffe Sp. z o.o | Korzystając z naszej witryny zgadzasz się na politykę cookies

Wykonanie: PixelCaffe

FacebookYouTube