Menu:Corriere Caffe Sp. z o.o.


Licencja Attibassi dla Twojego lokalu

Celem licencjonowania Attibassi jest dostarczenie gotowego projeku wszystkim osobom chcącym wkroczyć w biznes kawowy pomagając im stać się punktem odniesienia dla wszystkich amatorów typowego espresso italiano.

W odróżnieniu od franchisingu licencja Attibassi jest jest dużo prostsza i szybsza. Z pomocą Attibassi możliwe jest szybkie i bezpieczne otwarcie baru bez wplątywania się w zawiłe procedury, charakterystyczne dla tego typu kontraktów. Attibassi jest więc rozwiązaniem dla inwestorów chcących inwestowac szybko i bezpiecznie.

Licencja Attibassi będąc kontraktem bezpiecznym i pewnym, zapewnia korzysci wszystkim osobom związanym z sektorem restauracyjnym:

Korzyści dla inwestora, który otrzymuje gotowy wyposażony „pod klucz” lokal gotowy do rozpoczecia działalności.
Korzyści dla klientów, którzy mogą delektować się szeroką gamą wysokiej jakości kawy (np. 100% arabika, FairTrade, itd.) serwowane przez wykwalikowany i kompetentny personel.
Korzyści dla najemcy lokalu, który ma pewność płatności należności za wynajem, dzięki odpowiedniej strategii biznesowej, pewnej i długoterminowej, gwarantujacej wysokie zyski.

Z Attibassi nawet najtrudniejsze projekty są łatwe i wykonalne, ponieważ są wspierane w:

Projektowaniu lokalu: zespół architektów stworzy projekt lokalu uwzględniając gusty i po-trzeby klientów, a także standardy danego kraju.
Wyposażeniu w sprzęt: dzięki swoim stalym kontaktom Attibassi jest w stanie wyposażyć lokal w cały specjalistyczny sprzęt (ekspres profesjonalny, młynki, itd.) potrzebny do serwowania idealnego espresso.
Produkty wysokiej jakości: wyposażony odpowiednio lokal, Attibassi zaopatrzy w mieszanki kawy espresso idealne dla typu lokalu i klientów w danej okolicy i danym kraju.
Wsparcie marketingowe: efektywna pomoc w postaci konsultacji potrzebnych do rozwinięcia i rozreklamowania lokalu, a także zdobycia i utrzymania stałych klientów.
Szkolenie baristów: poprzez Szkołę Attibassi Espresso możliwe jest przeprowadzanie odpo-wiednich szkoleń, potrzebnych do przygotowania personelu, gotowego zaspokoić wszystkie potrzeby przyszłych klientów.

 

 

 

 

 

 

 

 

Kawa - Styl i tradycja
Attibassi to prawie stuletnia marka z Bolonii, zdobywająca uznanie dzięki oryginalnej jakości swoich wyrobów. Jej założycielami są Agostino Atti i Marco Bassi. Bolonia jest miastem znanym na całym świecie ze swojej kuchni. To właśnie tutaj powstają wyjątkowe mieszanki kawy Attibassi, które są w stanie zadowolić nawet najbardziej wysublimowane gusta. Dziś Attibassi to potężny i nowoczesny zakład, który jednak wciąż dzieli się swoją pasją tworzenia znakomitych, tradycyjnych włoskich wyrobów.

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2017 - Corriere Caffe Sp. z o.o | Korzystając z naszej witryny zgadzasz się na politykę cookies

Wykonanie: PixelCaffe

FacebookYouTube