Menu:Corriere Caffe Sp. z o.o.


Produkty

Bolonia to miasto Ducati i Lamborghini: symboli wysokiej technologii, tradycji i włoskiego stylu. Bolonia to rownież miasto słynace ze swoich produktów kulinarnych, takich jak mortadela, ragù po bolońsku, lazania czy tortelini. oraz z licznych w tym regionie palarni kawy.

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką gamą naszych doskonałych jakościowo mieszanek kawowych Attibassi pochodzących z największej palarni kawy w Bolonii i jednej z największych palarni kawy w całych Włoszech.


Inne produkty dla barów i restauracji:

Dla klientów z branży HoReCa mamy także szeroką ofertę napojów przeznaczonych do Państwa lokali - doskonałe wielosmakowe herbaty, włoskie czekolady podawane na gorąco, a także syropy aromatyzowane służące do przyrządzania kaw specjalnych i deserów.

Posiadamy również szeroki asoryment ekspresów do kawy, młynków oraz akcesoriów baristy.

Produkty

Produkty Attibassi, pokrywaja wszystkie strefy rynku kawowego oferując mieszanki charakteryzujące sie wyjątkowym składem i właściwym paleniem wydobywajacymi nalepsze cechy kawy. To, co wyróżnia Attibassi, to na pierwszym miejscu niezmiennie wysoka jakość, otrzymywana poprzez odpowiednie dobieranie surowców oraz wyspecjalizowany nowoczesny proces produkcyjny, kontrolowany komputerowo na wszystkich jego etapach. To również rezultat wielu lat nieprzerwanej pracy nad składem i dokładnych kontroli jakości, mających na celu stworzenie idealnej mieszanki.

 

 

 

 

 

 

 

 

Kawa - Styl i tradycja
Attibassi to prawie stuletnia marka z Bolonii, zdobywająca uznanie dzięki oryginalnej jakości swoich wyrobów. Jej założycielami są Agostino Atti i Marco Bassi. Bolonia jest miastem znanym na całym świecie ze swojej kuchni. To właśnie tutaj powstają wyjątkowe mieszanki kawy Attibassi, które są w stanie zadowolić nawet najbardziej wysublimowane gusta. Dziś Attibassi to potężny i nowoczesny zakład, który jednak wciąż dzieli się swoją pasją tworzenia znakomitych, tradycyjnych włoskich wyrobów.

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2017 - Corriere Caffe Sp. z o.o | Korzystając z naszej witryny zgadzasz się na politykę cookies

Wykonanie: PixelCaffe

FacebookYouTube